O Firmie


Czym się zajmujemy?

W paru krokach przedstawimy Wam, czym na co dzień zajmuje się firma SEO Website. Jesteśmy młodym rozwijającym się zespołem na polskim rynku. Przez ponad osiem lat zdobyliśmy bogate doświadczenie które, pozwala nam zmierzyć się z każdą konkurencją. Zobacz, co potrafimy i dlaczego warto nam zaufać.

Zadbamy o Twój wizerunek

Pamiętaj, że dzisiaj ponad 85% użytkowników przegląda Internet, sprawdzając oferty firm lub sklepów. Zadbamy o to, aby to właśnie Twoja strona www przyciągała uwagę potencjalnego klienta. Nasze projekty są przygotowane pod okiem najlepszego zespołu, który jest na bieżąco odnośnie najnowszych trendów oraz funkcjonalności. Nasze projekty są responsywne, czyli zaprojektowanie tak, aby wyświetlały się na wszystkich urządzeniach.

Będziesz widoczny

Doświadczenie, jakie posiadamy, pozwala nam zmierzyć się z konkurencją Twojej firmy. Znamy różne techniki pozycjonowania stron. Jesteśmy w stanie bardzo dobrze zobrazować proces pozycjonowania strony internetowej pod dane słowa kluczowe. Co roku każda agencja interaktywna boryka się z nowymi zmianami algorytmu Google. Najważniejsze to, aby etapy tworzone w pozycjonowaniu strony zawsze były zgodne z wytycznymi wyszukiwarki Google. Od ponad 5 lat budujemy własne prywatne rozwiązania, nad którymi mamy 100% kontrolę. Nasza praca przekłada się na uzyskiwanie zadowalających wyników pracy, dzięki czemu jesteś widoczny.

Rozmawiamy o Tobie

Dzięki tej metodzie w krótkim czasie największa grupa docelowych odbiorców dowie się o Twojej firmie lub sklepie internetowym. To szeptanie zwykłych użytkowników (byłych lub aktualnych klientów) sprawia, że autorytet każdej marki jest coraz większy. Fora dyskusyjne zawsze były najlepszym motorem promocji danej firmy. Dzięki zwykłym użytkownikom Internetu można zdobyć renomę na każdym rynku w tym również na polskim. Dla każdej firmy najważniejsze są opinie i dlatego rozmawiamy o Tobie.

Jesteśmy wszędzie

Kto nie posiada w dobie Internetu profilu na portalach społecznościowych? Nie znamy takich osób. Dzięki kanałom komunikacji społecznej można bardzo łatwo wypromować swoją firmę. Skuteczne docieranie oferty do klientów z konkretnych grup wiekowych, zainteresowań oraz potrzeb jeszcze nigdy nie było tak proste, jak teraz. Social media jest obecnie najlepszą formą dystrybucji. Dzięki mediom społecznościowym oferta dociera do konkretnej osoby poszukującej danego produktu lub usługi.

IMAGE/CONTENT SLIDER

Create a responsive, touch-swipe slideshow with Mobirise bootstrap slider. Add images, text, buttons to slides, set autoplay, full-screen, full-width or boxed layout. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Unde sunt, illo quo ipsa. Laboriosam voluptatem sunt nisi velit incidunt labore, sapiente pariatur ipsam fugiat doloremque asperiores eos ipsum, eveniet cum.

CONTACT FORMS

Easily add subscribe and contact forms without any server-side integration. Just link your email to form and get submissions instantly. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusantium id perspiciatis, sint odit error animi veniam omnis cupiditate distinctio, a quidem deleniti laborum maiores optio laudantium earum vel! Sint, rerum.

Statystyki Firmy SEO Website

Oto jak nasza firma przedstawia się w liczbach. Warto śledzić nasze poczyniana względem naszych klientów.

raportów

8710

klientów

4101

projeków

1050

stron WWW

221

Nasza drużyna do zadań specjalnych !

Sebastian S.
Sebastian S.
POZYCJONER/PROGRAMISTA/WŁAŚCICIEL

Masz problem z funkcjonowaniem swojej firmy? Kontakt z Sebastianem to pierwszy krok do sukcesu. Już po paru minutach będziesz wiedział, że Twoja działalność jest pod najlepszą opieką. To on zbudował firmę wyróżniającą się na polskim rynku wysoką skutecznością oferowanej pomocy.

Ewa B.
Ewa B.
COPYWRITER/MARKETING

Budowanie treści to dla niej czysta przyjemność. Jeszcze nikt z tej dziedziny nie tworzył tak odpowiednich treści na strony, które przykuwają uwagę. Ewa zadba o wizerunek Twojej firmy
w Internecie. Nie ma branży, której by nie znała. A było ich naprawdę sporo.
 

Bartosz K.
MARKETING SZEPTANY/SOCIAL MEDIA

Bartosz jest specjalistą, który potrafi przygotować każdą markę do promocji. Działa w obszarze marketingu oraz social media. Prowadzenie kampanii to jego pasja. Na bieżąco śledzi marketingowe trendy i dlatego jego działania są tak skuteczne. Dla niego każde zlecenie jest numerem 1.

Bartosz K.
Barbara S.
SOCIAL MEDIA

Działania Barbary prowadzone są tak, że każda firma promowana jest w kierunku konkretnej grupy odbiorców. Dzięki jej osoby szukające konkretnego produktu lub usługi sami znajdują Twoją ofertę. Już nie musisz obawiać się o pozyskiwanie klientów. Masz małą sprzedaż, to żaden problem. Przekonaj się.

Barbara S.